Pilies 2Restorano „AULA“ valgiaraštyje tęsiamos senos, nuo 1997 metų susiformavusios restorano tradicijos – išskirtinis dėmesys produktų kokybei ir šviežumui – bei siūlomi nauji maisto produktų deriniai ir jų pateikimo formos.
Restoranas „AULA“ savo virtuvėje puoselėja senosios lietuviškos virtuvės tradicijas ir pritaiko jas šiuolaikiniam skoniui. Skatiname vietinės produkcijos naudojimą, todėl valgiaraštyje lankytojai ras nuorodas į lietuviškus ūkius, su kuriais bendradarbiaujama tiekiant maisto produktusir gėrimus į restoraną. Esame už natūralumą, todėl ir naujieji restorano patiekalai skaninami įvairiomis natūraliomis žolelėmis ir prieskoniais, kurie užima svarbią vietą restorano virtuvėje ne tik gero skonio palaikymui, bet ir sveikesnei mitybai. Visi patiekalai yra gaminami tik iš šviežių produktų, klientui pateikus užsakymą. Čia galėsite paragauti ir restorane darytų koldūnų su aviena, mėlynojo pelėsinio sūrio ledų ar kitų namų gamybos patiekalų. Taip pat kiekvieną rytą mūsų virtuvėje kepama duona ir bandelės.
Viena iš meniu naujienų – patiekalai iš danieliaus, užauginto Vilkaviškio rajone, kurio mėsa yra laikoma viena geriausių ir kokybiškiausių iš laukinių gyvūnų. Neabejotinai populiariausias restorano patiekalas – lėtai keptos naminės vištos šlaunelės, kurios kas savaitę atkeliauja iš J.Žydelio ūkio. Prie taurės vyno pasiūlysime natūralių lietuviškų brandintų sūrių.

Taigi restorano valgiaraštyje senos, per daug metų darbo susiformavusios restorano tradicijos derinamos su naujausiomis maisto paruošimo tendencijomis.

Norėdami atsisiųsti meniu spauskite čia:

Restoranas „Aula“ bendradarbiauja su šiais lietuvių ūkiais:

J. Žydelis (Vilkaviškis) naminės vištos
MB Sulčių fabrikas (šaltai spaustos sultys MANA)
G.Prakapavičiaus ūkis (Molėtų raj.), sūriai ir mėsa
M.Sakalausko Ekologinis ūkis (Ukmergės raj.)
A.Adomaitis (Užpaliai) naminiai nektarai
P.Tiknevičius (Babtai, Kauno raj.), topinambai
R. Grajauskas (Panevėžio raj.), daigai
L. Gvazdaičio ūkis (Vilkaviškio raj.), žvėriena
A.Žėko ūkis (Lazdijų raj.), daržovės
A. Jermakovičiaus ūkis (Švenčionių raj.), sūriai
A.Jokubausko ūkis (Lazdijų raj.), sūriai
Burokų ūkis (Ukmergės raj.), sūriai

Norėdami atsisiųsti meniu spauskite čia: